Volejte 737 153 393
info@vnorovynet.cz

Jak se připojit

Instalační balíčky

Kvalita připojení je závislá na dvou hlavních faktorech. Přímá viditelnost a kvalitní přijímací zařízení. Přímou viditelnost nemůžete ovlivnit a prostě ji musíte mít.

Zařízení

Tím, že na obou stranách, tedy na našem vysílači i na klientské straně bude zařízení od jednoho výrobce je zajištěna 100% kompatibilita. Z tohoto důvodu Vám bude zařízeno dodáno. Pokud již vlastníte bezdrátové zařízení, žádáme o konzultaci se správci sítě.

Přijímač 1 Přijímač 2 Přijímač 3

Kvalitní montáž

I když máte přímou viditelnost, a kvalitní zařízení, vše může zhatit nekvalitní montáž. Proto se při montáži ujistěte, že jste udělali maximum proto, abyste si zbytečně nezhoršovali signál špatným nasměrováním antény, dlouhým pigtailem, vlhkostí v konektorech a jinými věcmi, kterým je dobré se vyvarovat. Vždy můžete přenechat montáž technikovi, který odvede maximum práce pro kvalitní připojení nebo Vám může poradit, jak naladit anténu, kudy protáhnout kabel a jak uchytit zařízení.

Pro ty, kteří se chtějí připojit a již vlastní zařízení. Veškerá konfigurace a nastavení síťového připojení a nastavení tarifu z naší strany je naprosto zdarma, klient automaticky získává bonus v podobě 2 měsíců internetu zdarma! Nechte se přesvědčit kvalitou a ne planými slovy. Neriskujte nic! (veškerý postup je třeba domluvit předem, stačí jen zavolat a my se Vám rádi budeme věnovat).


1. Zvýhodněné připojení se smlouvou

BALÍČEK 1,- Kč se vztahuje na klienty:
- se samoinstalačním balíčkem - smlouva 24 měsíců – 2 měsíce zdarma

BALÍČEK 555,- Kč se vztahuje na klienty:
- chystající se využít některé z našich připojení se smlouvou - smlouva 24 měsíců

2. Připojení bez smlouvy

Kabelové připojení 1111,- Kč
Kvalitní kabelové připojení na naši síť

Bezdrátového zařízení 5 GHz 2555,- Kč
Plnohodnotný balíček pro kvalitní bezdrátové připojení k naší síti


Připojovací balíček obsahuje:

  • kompletní konfigurace zařízení a připojení na naši síť
  • nastavení a připojení jednoho nebo více PC v místě instalace (dle domluvy se zákazníkem) - nastavení obvyklých programů na PC zákazníka (dle domluvy na místě obvykle se jedná o emailový klient, prohlížeč, antivirový program)
  • seznámení se službou a předvedení funkčnosti a kvality instalované služby
  • technik s klientem podrobně probere důležité body ve smlouvě a předá mu kontaktní informace, které je možné využít v případě problému nebo dodatečných dotazů
  • v případě poruchy řeší reklamaci naše firma a zákazník dostane neprodleně zařízení nové, aby mohl bez zbytečných prodlev nadále nerušeně využívat službu, kterou si zaplatil!
  • A navíc jeden měsíc Internetového připojení zdarma!